Fakturační ceník REVIZE ELEKTRO 2016 (demo zdarma)

fakturační ceník

Nové

Fakturační ceník aktualizován v roce 2017. Nové uživatelské rozhraní ve stylu Ribbon MS Office. Zobrazení všech položek v jednom náhledu. Umožňuje informativní náhled sestavy aktuální revizní zprávy, která obsahuje jen zadané položky.

Více informací

skladem

500 Kč s DPH

Více informací

Nové uživatelské rozhraní ve stylu MS Office 2016. Zobrazení všech položek v jednom náhledu. Umožňuje informativní náhled sestavy aktuální revizní zprávy a faktury. Možnost zadávání individuální slevy nebo navýšení ceny. Komplexní práce s ceníkem od úpravy koeficientu navýšení, práce s jednotlivými položkami nebo plošného navýšení nebo snížení vše úkonů. Výsledné zprávy a jejich faktury nově umožňuje exportovat do formátu HTML pro možnosti pošty či pozdějšího vytištění. Komplexní archivace zpráv a ceníků včetně jejich prohlížení bez nutnosti jejich dekomprimace. Pomocí vestavěného prohlížeče, umožňuje zobrazení webových stránek všech nejnutnějších doporučených institucí včetně vlastního vyhledávání. Aplikace portovaná pro operační systémy 32 i 64 bitové platformy od WIN 7 a výše. Umožňuje komplexní práci s více ceníky a hotově je lze aplikovat na již vytvořené revizní zprávy. Dostupná je i verze pro starší OS WIN XP, starší OS nejsou podporovány (WIN 2000, ME). Veškeré údaje jsou kódovány 128 bitovým algoritmem standartu DES a tím vyhovuje zákonu 101/2000Sb o ochraně osobních údajů. Aplikace je vytvořena podle ceníku BHR a navýšena přepočtem o inflaci k roku 2015. Ovládání aplikace je vylepšeno o systém klávesových zkratek k rychlejšímu ovládání. Po odzkoušení demo verze můžete ceník zakoupit přes náš web.

zdarma demo verze ke stažení

Win XP (any CPU) - stahuj zde

Win 7 a vyšší (64bit) - stahuj zde

Win 7 a vyšší (32bit) - stahuj zde

 

Možnost zadávání individuální slevy nebo navýšení ceny. Komplexní práce s ceníkem od úpravy koeficientu navýšení, práce s jednotlivýma položkami nebo plošného navýšení nebo snížení vše úkonů.

V doplňcích obsahuje základní vyhlášky pro práci revizních techniků (zákon č.90/2016 o posuzování shody, zákon č.91/2016, vyhl. 23/2008, vyhl. 48/1982, vyhl. 50/78, vyhl.73/2010 a další zákony, vyhlášky a nařízení vlády). 

Pomocí vestavěného prohlížeče, umožňuje zobrazení webových stránek všech nejnutnějších doporučených institucí včetně vlastního vyhledávání.

Aplikace portovaná pro operační systémy 32 i 64 bitové platformy po Windows 10.

Dostupná je i verze pro starší OS WIN XP, starší OS nejsou podporovány (WIN 2000, ME). Veškeré údaje jsou kódovány a tím znemožněno jejich případné zneužití. Aplikace je vytvořena podle ceníku BHR a navýšena přepočtem o inflaci k roku 2015. Ovládání aplikace je vylepšeno o systém klávesových zkratek k rychlejšímu ovládání...

 foto č.1 zdefoto č.2 zdefoto č.3 zdefoto č.4 zde

6 další produkty ve stejné kategorii: