Zdarma k objednávce. Fakturační ceník REVIZE ELEKTRO

Nové

Fakturační ceník aktualizován v roce 2017. Nové uživatelské rozhraní ve stylu Ribbon MS Office. Zobrazení všech položek v jednom náhledu. Umožňuje informativní náhled sestavy aktuální revizní zprávy, která obsahuje jen zadané položky.

Více informací

skladem

400 Kč

Více informací

Nové uživatelské rozhraní ve stylu MS Office 2016. Zobrazení všech položek v jednom náhledu. Umožňuje informativní náhled sestavy aktuální revizní zprávy a faktury. Možnost zadávání individuální slevy nebo navýšení ceny. Komplexní práce s ceníkem od úpravy koeficientu navýšení, práce s jednotlivými položkami nebo plošného navýšení nebo snížení vše úkonů. Výsledné zprávy a jejich faktury nově umožňuje exportovat do formátu HTML pro možnosti pošty či pozdějšího vytištění. Komplexní archivace zpráv a ceníků včetně jejich prohlížení bez nutnosti jejich dekomprimace. Pomocí vestavěného prohlížeče, umožňuje zobrazení webových stránek všech nejnutnějších doporučených institucí včetně vlastního vyhledávání. Aplikace portovaná pro operační systémy 32 i 64 bitové platformy od WIN 7 a výše. Umožňuje komplexní práci s více ceníky a hotově je lze aplikovat na již vytvořené revizní zprávy. Dostupná je i verze pro starší OS WIN XP, starší OS nejsou podporovány (WIN 2000, ME). Veškeré údaje jsou kódovány 128 bitovým algoritmem standartu DES a tím vyhovuje zákonu 101/2000Sb o ochraně osobních údajů. Aplikace je vytvořena podle ceníku BHR a navýšena přepočtem o inflaci k roku 2015. Ovládání aplikace je vylepšeno o systém klávesových zkratek k rychlejšímu ovládání. Po odzkoušení demo verze můžete ceník zakoupit přes náš web.

zdarma demo verze ke stažení

Win XP (any CPU) - stahuj zde

Win 7 a vyšší (64bit) - stahuj zde

Win 7 a vyšší (32bit) - stahuj zde

 

Možnost zadávání individuální slevy nebo navýšení ceny. Komplexní práce s ceníkem od úpravy koeficientu navýšení, práce s jednotlivýma položkami nebo plošného navýšení nebo snížení vše úkonů.

V doplňcích obsahuje základní vyhlášky pro práci revizních techniků (zákon č.90/2016 o posuzování shody, zákon č.91/2016, vyhl. 23/2008, vyhl. 48/1982, vyhl. 50/78, vyhl.73/2010 a další zákony, vyhlášky a nařízení vlády). 

Pomocí vestavěného prohlížeče, umožňuje zobrazení webových stránek všech nejnutnějších doporučených institucí včetně vlastního vyhledávání.

Aplikace portovaná pro operační systémy 32 i 64 bitové platformy po Windows 10.

Dostupná je i verze pro starší OS WIN XP, starší OS nejsou podporovány (WIN 2000, ME). Veškeré údaje jsou kódovány a tím znemožněno jejich případné zneužití. Aplikace je vytvořena podle ceníku BHR a navýšena přepočtem o inflaci k roku 2015. Ovládání aplikace je vylepšeno o systém klávesových zkratek k rychlejšímu ovládání...

 foto č.1 zdefoto č.2 zdefoto č.3 zdefoto č.4 zde

30 další produkty ve stejné kategorii: