Přenosné profi elektrické masážní zařízení, HYPERVOLT PHOENIX

Nové

  • masážní přístroj, který využívá vybrací k uvolnění bolesti a ztuhlosti svalů
  • Zlepšení mobility, prokrvení,  zlepšení cirkulace krve a odbouráva celulitidu.
  • Vyhledávání a léčbě trigger pointů a zvýšení rozsahu pohybu
  • Využívá 3 úrovně vybrací s až 3200 kmity za minutu
  • Má 4 druhy hlavic pro určité svalové partie

video: https://www.youtube.com/watch?v=4E6z81IFDXY

Více informací

Skladem

247 Kč

Více informací

Jsme první v České republice kdo tento přístroj půjčuje.

Kombinace vibrací, impulzů a nebo pasivní kryoterapie

masážní přístroj pro špičkové sportovce

S tímto nástrojem máte vždy po ruce masážní přístroj špičkových sportovců. Pomůže vám ošetřit svalová napětí a dále při regeneraci po sportovním výkonu nebo zranění. Pomocí neuvěřitelných 3200 jemných impulzů za minutu se můžete sami masírovat, aniž by vám překážely jakékoli kabely. Výhodou této terapie je rychlá regenerace a zlepšení prokrvení. To je pro svalstvo velmi přínosné zejména po velmi namáhavém tréninku nebo zranění. Díky 4 výměnným nástavcům si pro každý sval najdete ten správný nástavec pro každý sval. Vybírat si můžete mezi standardním plochým nástavcem, kulovitým nástavcem, nástavcem pro spoušťové body a nebo vidlicovým nástavcem. Každý z těchto nástavců nabízí určitou výhodu, takže můžete dokonale obsáhnout veškeré svalstvo. Lithium-iontová baterie má provozní dobu až 3 hodiny a díky třem úrovním rychlosti dokáže masírovat s frekvencí až 3200 impulzů za minutu. Motor je extrémně tichý ale současně mimořádně výkonný a silný díky pohonu s vysokým točivým momentem s technologií Quiet Glide ™. Hyperice Hypervolt je ideální nástroj pro fyzioterapeuty, milovníky crossfit tréninku i všechny ostatní sportovce.

Vlastnosti:
  • Standardní masážní hlavice je vhodná pro malé svalové skupiny.
  • Velká masážní hlava je vhodná pro velké svalové skupiny.
  • Kónický masážní sluch je určen pro kloubní partie, hlubokou tkáň, spouštěcí body.
  • Většina profesionálních sportovních týmů používají v posledních několika letech masáže s vysokou frekvencí.

- 6 Masážní hlavy. Masér může aktivovat svaly, stimulovat krevní oběh, výrazně zkrátit dobu zotavení svalů, zmírnit bolest a uvolnit se od hlavy až k patě.
- Pokud potřebujete opravdu hlubokou masáž, je to pro vás produkt. Pokud pracujete ve výstavbě, ošetřovatelství, sportu, crossfit apod. Nebo děláte jakýkoli druh zdvihání nebo fyzicky zatěžující práce, potřebujete to! Pokud budete pracovat tvrdě, pravděpodobně budete mít bolest v zádech a často pravidelné masáže a většina ručních masérů prostě nedostanete hluboko, pak jsme vám doporučili masáž g-un pro vás.
- Je ticho. Šepot klidně ve srovnání s jinými masážními g-uns. Existují tři nastavení vlastní intenzity, která vám umožní zaměřit se na hlubokou tkáňovou práci, zvýšenou cirkulaci nebo pohyblivost. Každý sval je jiný, jiný tvar, velikost, funkce.
- Vyměnitelná masážní hlava umožňuje tělu užívat si víceúhlové masáže. Úhel můžete libovolně nastavit stisknutím tlačítka. Masér pomůže uvolnit napětí a zmírnit bolestivé, pevné svaly, uvolnit všechny svalové skupiny, zbavit stresu a povzbudit celé tělo.
- Nízký provozní objem. Masér pracuje pod 55dB, takže se jen uvolněte a vychutnejte si klidnou masáž! Kompaktní a lehký, masážní stroj je navržen tak, aby byl plochý, malý a snadno se přenášel. Svalový masér používá pulzující vibrace, aby poskytl zdravotnímu prospěchu. Přináší unavený bo-dy zpět k životu.
- Nabíjecí lithiová baterie. Masér je vybaven vysoce kvalitní lithiovou baterií 2400MAH a životnost baterie je dlouhá. 24V lithiová baterie s průměrnou dobou provozu je delší než 5 hodin. Body masér má LED indikátor baterie, takže se nemusíte starat o výpadky napájení.

30 další produkty ve stejné kategorii: