Přípravné školení revizních techniků E4/A | Havířov

e4a

Nové

jednodenní přípravné školení v rozsahu pro kategorii E4A - revize elektrických přístrojů, spotřebičů a ručního nářadí do 1000 V  v objek­tech třídy A, jehož zaměření je na přípravu ke zkoušce nových revizních techniků i pro přezkoušení revizních techniků po 5 letech. 

Více informací

Skladem

2 100 Kč s DPH

Více informací

Připravujeme školení na 3. března 2022 od 8.00hodin

IRIS ELEKTRO s.r.o. pořádá pro zájemce z řad budoucích i stávajících revizních techniků jednodenní přípravné školení v rozsahu pro revize elektrických spotřebičů a nářadí a praktické ukázky měření. Zaměření je na přípravu ke zkoušce nových revizních techniků i pro přezkoušení revizních techniků po 5 letech

Zkušební testy pro obě skupiny jsou stejné a jsou vytvářeny ze shodného rozsahu zkušebních otázek (testové otázky jsou zveřejněny na webových stránkách Technické inspekce ČR - TIČR).

 Účastnický poplatek za školení jednoho revizního technika je 2100,- Kč bez DPH 

Možnost platby i přes ÚP. Zde ji nabízíme v několika hlavních bodech. Nutnou podmínkou je samozřejmě to, že jste již déle jak měsíc registrováni na Úřadu práce. 

  1. informujte ÚP, že chcete absolvovat rekvalifikační kurz a pořádejte o žádost 
  2. zastavte se s žádostí a my ji vyplníme (dokument typu C pro rekvalifikaci)
  3. tento dokument předáte svému koordinátoru a tím jej i podáte ke schválení
  4. po schválení nás informujte, že nastupujete do kurzu a přihlašte se na něj 

 

 
V průběhu školení revizních techniků budou dohodnuty termíny zkoušek RTEZ nebo přezkoušení podle § 8 vyhl. č. 50/1978 Sb. Ke zkouškám pošlete on-line žádost (spíše až po kurzu) https://www.ticr.eu (pobočka Ostrava). Lékařské potvrzení (stáří max 1.rok), vyhlášku 50 a doklad ze školy vezměte na zkoušky - originály. (Zkoušky TIČR nejsou v ceně kurzu). Ceník zkoušek na TIČR Žádosti o zkoušky nebo přezkoušení revizních techniků EZ se podávají elektronicky na TIČR Praha.
  
Maximální počet účastníků kurzu: 25 revizních techniků

12 další produkty ve stejné kategorii: