Pronájem banketky s krytou terasou a grilem.

Oslavy, narozeniny, firemní akce, školení nebo svatby!

Pronajímáme pouze prostor. Kapacita je do 50 osob (40 sedících). Stačí dovést jídlo a pití. Banketka k pronájmu má 71 metrů čtverečních + krytá terasa s grilem a uzákem. Banketka je plně vybavena - příbory, talíře, sklenice, myčka, lednička, výčep, chlazení, radio, TV, wifi, PC, ohřívací nádoby a spoustu dalšího. 

Vybavení banketky:
Velká barová lednice, výčepní zařízení Radegast s chlazením, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, talíře, sklenice, příbory,..
  • možnost zapůjčení vyhřívaných nádob na guláš a pod 
  • možnost zapůjčení ubrusů
  • zajištění obsluhy
  • mikrofón na karaoke
Obraz a zvuk:
TV 127 cm, stolní počítač a internet, který se dá propojit s TV, Wi-fi , rádio a zesilovač a nabízíme možnost Dj's

Kouření: Povoleno a je na každém jestli se bude či nebude kouřit v banketce

Jídlo a Pití:
Pronajímáme pouze místnost a vybavení. Stačí donést pouze jídlo a pití. Nechce se Vám řešit vaření či servírování? Nabízíme také vaření domácích jídel a rautů tel: 776655772 p.Satinská
Grilování a uzení
Stačí koupit grilovací brikety nebo uhlí. Elektrický zapalovač máme, K uzení je potřeba vlastní dřevo. Uzák je schovaný za krbem.
Parkování:
Do našeho areálu vejde zaparkovat 3 osobní auta, ostatní není problém nechat před klubem. Venkovní prostory jsou monitorovány kamerových systémem se záznamem.

Toalety:
Vlastní, dámské a pánské

Cena pronájmu:
Dohodou
Pokud Vám tyto informace nestačí, tak se zastavte denně od 8:00 - 12:00 nebo 13:00 - 16:00 hod. do prodejny IRIS ELEKTRO, Jarošova 29b, Havířov - Šumbark (mapa), nebo zavolejte na tel: 777 883 966 p.Satinský, www.ielektro.com/banketka

Jen 10 metrů a jsi z banketky na diskotéce.. mrkni na FACEBOOK stránky klubu!

Otevřeno denně 16:00-23:00, pátek a sobota 16:00-05:00

V clubu je cigaretový automat!